Засідання комісії з розгляду конкурсних пропозицій із залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг.

На разі в Департаменті соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації проходить засідання комісії з розгляду конкурсних пропозицій із залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг, де головує Директор Департаменту Natalia Zabolotna.

Нагадуємо, що у минулому році у Вінницькій області вперше було проведено конкурс на соціальне замовлення соціальних послуг. Соціальне замовлення відповідно надавалось за кошти обласного бюджету, отримувачами послуги консультування були особи з інвалідністю, опікуни, законні представники дітей та молодих людей з інвалідністю, недієздатні люди з інвалідністю та діти. Всього звернулось за послугою 1106 осіб, в тому числі 604 батьків, опікунів та законних представників, 505 – дітей та молоді з інвалідністю. Серед тих, хто звернувся за консультаціями – 471 жителів міста Вінниці та 689 жителів районів: Барського, Вінницького, Гайсинського, Жмеринського, Калинівського, Козятинського, Липовецького, Літинського, Могилів-Подільського, Немирівського, Погребищенського, Піщанського, Теплицького, Тиврівського, Томашпільського, Тростянецького, Тульчинського, Хмільницького, Шаргородського, Ямпільського, Мурованокуриловецького.

Джерело: http://www.vin.gov.ua/dep-smp/8716-zasidannia-komisii-z-rozhliadu-konkursnykh-propozytsii-iz-zaluchennia-biudzhetnykh-koshtiv-dlia-nadannia-sotsialnykh-posluh

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці