Ешлі Грем поділилася новими спокусливими фото в купальнику

30-річна модель розміру плюс Ешлі Грем знову і знову захоплює своїх шанувальників зовнішнім виглядом. Зірка поділилася відразу трьома знімками, на яких вона позує в різних купальниках. Відомо, що Ешлі знялася у фотосесії спеціально для реклами купальників Sports Illustrated Swimsuit.

Sports Illustrated Swimsuit – щорічне видання, опубліковане американським журналом Sports Illustrated. Основною темою видання є фотографії дівчат в купальниках.

Фото: Instagram

Фото: Instagram

Фото: Instagram

Недавно Ешлі Грем знялася в фотосесії в купальнику зі своєю мамою. Американська модель Ешлі разом з мамою приміряли кілька різних купальників і виглядали в них просто чудово. Фотосесія відбулася на морському узбережжі Марокко.

Раніше Ешлі Грем в відвертому купальнику поділилася з шанувальниками спокусливим відео. Пишнотіла красуня позує в білому купальнику зі шнурівкою з власної колекції, яку модель випустила спільно з брендом Swimsuitsforall в минулому році.

Джерело: http://ukr.segodnya.ua/lifestyle/showbiz/eshli-grem-podelilas-novymi-soblaznitelnymi-foto-v-kupalnike-1114261.html

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці