Ірина Федишин зізналася, яким був її стартовий капітал на початку кар’єри

До Дня святого Валентина чоловік суперзірки Західної України Ірини Федишин Віталій розповів, як здивує кохану в честь свята: “У нас є тепла традиція: якщо Ірина виступає на День всіх закоханих, я завжди готую для неї пелюстки троянд, які падають з-під стелі на дружину під час виступу. А після закінчення туру, ми плануємо всією сім’єю поїхати в теплі краї, де ми з синами вже привітаємо нашу маму на всі сто відсотків”.

Також Віталій зізнався, що найбільшою цінністю свого життя вважає сім’ю: “Багато знайомих запитують нас: “Як це ви разом: вдома, в готелі, на сцені? Це ж нереально. Треба відпочивати один від одного”. Друзі, якщо ви любите свою дружину і дітей, навпаки потрібно бути постійно поруч, знаходити взаєморозуміння, цінувати і підтримувати один одного: кожна хвилина життя проведена разом – на вагу золота”.

У свою чергу, Ірина Федишин розповіла, як познайомилася зі своїм чоловіком, а також зізналася, яким був її стартовий капітал на початку кар’єри: “Віталік побачив мене на концерті. Це було десь 11 років тому. Ми довго не зустрічалися – майже відразу одружилися. Пізніше чоловік запропонував стати моїм продюсером, а я не була проти. І насправді наполегливість, впертість і міцний тил Віталіка допоміг нам дійти до того, що ми зараз маємо. У нас був невеликий стартовий капітал, приблизно дві тисячі доларів, і що ми тільки не придумували на початку кар’єри, навіть афіші власноруч розклеювали”.

Також співачка поділилася, як їй вдається знаходити спільну мову з чоловіком-продюсером і поєднувати роботу в шоу-бізнесі з сім’єю: “Мені простіше, адже мій коханий і є моїм продюсером. Коли мені дуже складно, я йому кажу: “Віталік, знайди, будь ласка, слова підтримки, тому що я вже хочу до дітей, додому”. Різні бувають моменти, але ми завжди знаходимо компроміс, адже живемо однією справою і розуміємо один одного з півслова”.

Нагадаємо, що в минулу неділю ліричним виконанням своєї авторської пісні “Малесенькі Долоньки” Ірина розвернула відразу чотири тренерських крісла на “Голос країни”, а своїм зоряним наставником співачка вибрала Джамалу.

Раніше Ірина Федишин зізналася, що відчувала хвилювання перед виступом на “Голосі країни”.

Джерело: http://ukr.segodnya.ua/lifestyle/showbiz/irina-fedishin-priznalas-kakim-byl-ee-startovyy-kapital-v-nachale-karery-1114193.html

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці