Зіанджа: “Бориса Апреля більше не існує і він ніколи не повернеться”

Справжній фурор на “Голосі країни” викликала дівчина-трансгендер Зіанджа, екс-Борис Апрель. Проникливий вокал дівчини-трансгендера розвернув всі чотири тренерські крісла, а зіркові наставники довго не могли опанувати свої емоції, дізнавшись історію артистки.

В інтерв’ю сайту “Сегодня” Зіанджа розповіла про свою участь у проекті і як змінився її голос після зміни статі.

– Як ти зважилася взяти участь в “Голосі країни”? Чи не боялася критики?

– Я не боюся критики. Добре чи погане – мені не важливо, що про мене говорять люди. Напевно, тому що за всі роки мовчання я звикла бути собі своїм головним критиком, знайшовши непробивний психологічний панцир. Єдине, що зупиняло мене взяти участь в “Голосі країни” це пильна увага, яка знову на мене обрушиться, я знала це. Я звикла ходити вранці в кондитерську навпаки і створювати нові тексти пісень в ноутбуці за чашкою свіжої кави. Ніяких поглядів, клацань камер телефону і прохань зробити селфі. Але я готова пожертвувати цим заради любові до сцени.

– Тебе зачіпає, коли до тебе звертаються в чоловічому роді?

– Люди поступово перебудовуються, звикають до Зіанджі, я терпляче чекаю завершення цього процесу. Бориса Апреля більше не існує і він ніколи не повернеться. Народилася Зіанджа, жива, дивна, але справжня. Я вважаю себе повноцінною жінкою, і тому звертатися до мене варто відповідно.

– Чому ти обрала саме Потапа? Розкажи про роботу з ним?

– Потап – надзвичайно теплий, добра і чуйна людина. Мене підкупила його захопленість і теплий прийом. Я відчуваю велику підтримку з його боку.

– Кого з учасників вважаєш своїм конкурентом?

– Напевно, це неправильно, але я зовсім не думаю про конкуренцію. Навпаки, у мене навіть є свої любимчики на проекті. Дружба і здоровий азарт мене надихають.

– Розкажи про свій голос? Як він змінився після зміни статі?

– Мій голос дуже змінився за останні роки, але всі чоловічі ноти збереглися, у мене дуже широкий вокальний діапазон, сподіваюся, на проекті я зможу показати свій голос у всій красі.

– Якому репертуару тепер віддаєш перевагу?

– Я не слухаю сучасну музику, закохана в музику 70-х-80-х. Я автор, композитор і продюсер своєї нової музики, вона вас дуже здивує.

Фото: instagram.com/ziasphere

– Чим плануєш зайнятися після проекту (в плані творчості)?

– Я не знаю, як моє життя складеться після проекту, але я планую максимально заглибитися в створення нової музики. Я – артист і художник, більше не можу мовчати і ховати свій талант. Також хотілося б реалізувати себе в ролі актриси і ведучої розважального шоу. Мені здається, це буде цікаво.

Нове виступ Зіанджі можна буде побачити в проекті “Голос країни” на етапі “вокальні бої”.
Джерело: http://ukr.segodnya.ua/lifestyle/showbiz/ziandzha-borisa-aprelya-bolshe-ne-sushchestvuet-i-on-nikogda-ne-vernetsya-1112913.html

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці