СБУ за три роки заборонила в’їзд в Україну трьомстам іноземцям

Більша частина "нев'їзних" – це громадяни Росії.

Всього за три роки СБУ заборонила в'їзд більш ніж 5 тисячам осіб.

&#169 Андрій Товстиженко, DT.UA

Служба безпеки України з 2014 по 2017 рік заборонила в’їзд в Україну для 303 громадян іноземних держав, пише портал 112 з посиланням на відповідь прес-центру відомства.

Наголошується, що серед осіб, на яких поширюється зазначена заборона, – переважно громадяни Росії.

При цьому у вказане число не входять особи, причетні до терористичної діяльності.

“Рішення про заборону в’їзду на територію України іноземним громадянам приймається індивідуально щодо кожної особи при наявності інформації про факти вчинення нею суспільно небезпечного діяння незалежно від території його вчинення, яке суперечить інтересам забезпечення безпеки України, запобігання, виявлення та припинення якого віднесено до компетенції СБУ”, – пояснили у спецслужбі.

У відомстві зазначили, що перелік осіб, які представляють загрозу нацбезпеці, складається на підставі звернень РНБО, СБУ та Нацради з телебачення і радіомовлення.

Читайте також: СБУ видворила з України журналіста “Русской весны”

У загальному Служба безпеки заборонила в’їзд в Україну п’яти тисячам осіб, з яких більше двох тисяч – громадяни РФ, заявляв голова СБУ Василь Грицак у грудні 2017 року. “На сьогоднішній день закрито в’їзд в Україну для більш ніж п’яти тисяч людей через загрозу національній безпеці, з них більше двох тисяч – громадяни РФ. Ряд громадян Росії притягуються до кримінальної відповідальності за терористичну і диверсійну діяльність”, – повідомив він.

Також раніше повідомлялося, що близько 1300 іноземним громадянам заборонено в’їзд в Україну з-за незаконного відвідування окупованого Криму, в тому числі більше 100 артистів і діячів культури.

Джерело: http://dt.ua/UKRAINE/sbu-za-tri-roki-zaboronila-v-yizd-v-ukrayinu-tromstam-inozemcyam-268892_.html

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці