Чоловік Дженніфер Еністон постійно скаржиться на дружину

Екс-кохана Бреда Пітта, актриса, відома за культовим серіалом “Друзі”, часто згадувала, що схильна до повноти і тому змушена дотримуватися найсуворіших дієт і відвідувати спортивний зал не рідше шести разів на тиждень.

Мабуть, через потребу в підтримці, Дженніфер Еністон змушує і чоловіка дотримуватися тих же дієт, які дотримується сама. Одному зі своїх друзів Джастін нарікав на те, що по ночах йому сниться м’ясо, і “нормально” харчуватися він може тільки поза домом. Актор зазначає, що останнім часом його дружина не тільки перестала їсти м’ясо і рибу, але також відмовилася від молока і сої. Доходить до того, що Дженніфер викидає з холодильника всі “шкідливі” продукти, в тому числі і ті, що Джастін купував собі.

Нагадаємо, що пара Еністон-Теру разом з 2011 року. Познайомилися вони на зйомках фільму “Жага мандрів”. Заручилася пара в 2012 році, а весілля зіграли в 2015, після чого в ЗМІ регулярно почали з’являтися повідомлення про вагітність актриси.

Зовсім недавно Дженніфер заявила, що їй не вистачає підтримки чоловіка на церемонії вручення премії “Золотий глобус-2018”, на якій сталася фатальна зустріч. Вперше за довгі роки, колишні дружини Бреда Пітта – Дженніфер Еністон і Анджеліна Джолі – з’явилися на одному і тому ж заході. Як з’ясувалося, весь вечір Еністон відчувала себе ніяково і дуже хотіла, щоб чоловік, який не приїхав на захід, був поруч.

Раніше повідомлялося, що  Анджеліна Джолі незадоволена тим, що Бред Пітт спілкується з Дженніфер Еністон.

Про проблеми в особистому житті Дженніфер Еністон, можете подивитися на відео нижче:


Джерело: http://ukr.segodnya.ua/lifestyle/showbiz/muzh-dzhennifer-eniston-postoyanno-zhaluetsya-na-suprugu-1113173.html

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці