Євробачення-2018: Сергій Бабкін розповів про порівняння його пісні з Девідом Боуї

Сергій Бабкін розповів про порівняння його пісні з Девідом Боуї. Прослухавши нову композицію Сергій Бабкіна – “Крізь твої очі” користувачі мережі порівняли її з треком Девіда Боуї “Blackstar”.

Сергій відразу ж відреагував на заяву на своїх сторінках в соцмережах і висловив подяку за таке несподіване і статусне порівняння: “Для мене величезна честь і радість, що мою пісню “Крізь твої очі” порівняли з піснею Девіда Боуї. Я обожнюю цього великого музиканта, він був і залишається моїм кумиром. Відбиток наших кумирів завжди притаманний творчості артиста. Але, розуміючи зараз, що нас порівнюють – це вище мрій будь-якого музиканта! Спасибі людям за таку увагу до моєї творчості і таке неймовірне порівняння! “

Нагадаємо, що сьогодні проходить перший півфінал Національного відбору на Євробачення-2018, де Сергій Бабкін під номером 2 виступив зі своєю новою композицією “Крізь твої очі”.

Раніше артист поділився емоціями, які викликає у нього нова композиція: “У мене, по відчуттях, ця пісня асоціюється з цифрою 3. У кожного чоловіка в житті є три головні жінки – це мама, дружина і дочка. Мій посил був до них. Адже кожна з них колись була дочкою, і колись буде матір’ю. А я як чоловік дякую кожній з них за своє життя і за те, яке вони ще принесуть в цей світ”, – сказав Бабкін.

Джерело: http://ukr.segodnya.ua/lifestyle/showbiz/evrovidenie-2018-sergey-babkin-rasskazal-o-sravnenii-ego-pesni-s-devidom-boui-1113128.html

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці