Завершується Національний конкурс “Молодіжна столиця України”

8 лютого в Мінмолодьспорту відбулося чергове засідання Наглядової ради національного конкурсу “Молодіжна столиця України”, де було обрано 10 міст-фіналістів.

До переліку цих міст увійшли:

– Вінниця

– Дніпро

– Івано-Франківськ

– Кам’янець-Подільський

Кременчук

– Луцьк

– Львів

– Рівне

– Тернопіль

– Харків.

Представники цих міст матимуть змогу взяти участь у публічному засіданні Наглядової ради, де і буде обрано місто-переможця конкурсу. Цей захід відбудеться 16 лютого о 14.30 у приміщенні простору “HUB 4.0” за адресою: пров. Ярославський, 1/3, м. Київ.

На засідання запрошуються представники міської влади та молоді (до 3-х осіб) з можливістю виступити з презентацією про те чому саме їхнє місто має стати Молодіжною столицею України 2018 року.

Усі бажаючі зможуть переглянути засідання Наглядової ради в онлайн режимі на офіційному сайті конкурсу youthcapital.org.ua.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, за тел. (044) 284 30 26 або на пошту конкурсуinfo@youthcapital.org.ua

Висловлюємо вдячність усім за активну участь та увагу до конкурсу та пропонуємо переглянути карту і повний перелік міст, що брали участь у конкурсі в 2018 році:

Джерело: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/35758

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці