Скандал з Харві Вайнштейном негативно відбився на здоров’ї Різ Уізерспун

Харві Вайнштейн проходить лікування в реабілітаційній клініці, а в Голлівуді продовжують говорити про нього. На цей раз теми сексуальних домагань торкнулася Опра Уїнфрі, в студію до якої днями приходила Різ Уізерспун. Телеведуча розповіла, що після насильства, яке актриса зазнала у віці 16 років, у неї почалися проблеми з психічним здоров’ям.

“Я пам’ятаю, як Різ сказала: “О боже, як мене все це засмучує. Коли хтось вимовляє ім’я Харві Вайнштейна, мене розриває зсередини. Після того, як я чую, як хтось говорить про нього, я не сплю по дві доби”.

Опра також додала, що актриса і багато інших жертви сексуального насильства страждають від посттравматичного стресового розладу.

Різ Уізерспун зізналася, що ще до повноліття зіткнулася з неналежною поведінкою чоловіків з кіноіндустрії. “Я б хотіла, щоб це був єдиний подібний випадок, але це не так”, – сказала актриса.


Джерело: http://ukr.segodnya.ua/lifestyle/showbiz/skandal-s-harvi-vaynshteynom-negativno-otrazilsya-na-zdorove-riz-uizerspun-1112880.html

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці