прес-конференція з метою офіційної передачі медичного обладнання для Вінницької обласної дитячої лікарні, закупленого за кошти, зібрані під час проведення у 2017 році ХІІ акції “Серце до серця”.

2 лютого у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулась прес-конференція з метою офіційної передачі медичного обладнання для Вінницької обласної дитячої лікарні, закупленого за кошти, зібрані під час проведення у 2017 році ХІІ акції “Серце до серця”. Вінницька область зайняла 2-ге місце, назбиравши 297 452,11 грн.

У прес-конференції взяли участь Яна Сидор – Голова правління ВБФ «Серце до серця”, Тетяна Гладкевич – обласний представник ВБФ «Серце до серця», Ольга Маковська – завідуюча офтальмологічним відділенням Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні та Максим Студілко – заступник начальника управління – начальник відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.
Заступник начальника управління молодіжної політики та оздоровлення Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Maksym Studilko зазначив: «Не дивлячись на жодні соціальні явища, які відбулись та відбуваються в країні протягом останніх років, благодійна акція «Серце до серця» продовжує збирати значні суми коштів. Це говорить про гарне соціальне спрямування та пропаганду волонтерства серед населення та молоді. Колись Максим і сам був волонтером Фонду, долучався до організації акції у місті та області. За роки діяльності Фонду виросло ціле покоління, для якого волонтерство та безкорисна допомога – це норма, обов’язок свідомого громадянина країни».

Джерело: http://www.vin.gov.ua/dep-smp/8634-pres-konferentsiia-z-metoiu-ofitsiinoi-peredachi-medychnoho-obladnannia-dlia-vinnytskoi-oblasnoi-dytiachoi-likarni-zakuplenoho-za-koshty-zibrani-pid-chas-provedennia-u-2017-rotsi-khii-aktsii-sertse-do-sertsia

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці