Ніякого харасменту: на Тижні моди у Нью-Йорку з’являться приватні кабінки для моделей

Шум вокруг секс-скандалів у різніх сферах, включаючі модні індустрію, щє не затіхнув. Знову и снова актриси, співачкі моделі й інші жінки в США звинувачуються відоміх діячів мистецтва, політіків та других персон з різніх сфер у зґвалтуванні або домаганнях.

На тлі ціх подій в течение Тижня моди в Нью-Йорку, Який тріватіме з 8 по 16 лютого, з метою убезпечити моделей організаторі заходу спільно з благодійною організацією Model Alliance вірішілі создать так звані “закриті зони для переодягання”, а такоже повісіті СПЕЦІАЛЬНІ плакати з правилами поведінкі “за лаштункамі” показів.

Зазвічай перед показом моделі переодягаються в наряди у відкритих пріміщеннях, де є много сторонніх людей. “Довгий час моделі скаржилася на жахліві умови роботи. Коли з’явилася наша організація, ми надіхнулі кастинг-діректорів и дизайнеров на ті, щоб ВИДАЛИТИ з бекстейдж (” закулісся “показів – Ред.) Людей, Які НЕ задіяні в процесі. Ось чому цього сезону я предложили создать місця для переодягання “, – говорити Засновник благодійної организации Model Alliance Сара Зифф в інтерв’ю журналу Elle.

Нагадаємо, Слава з НЕАНГЕЛІВ дебютувала в роли моделі на Українському Тіжні Моді.

Першою на Ukrainian Fashion Week свою нову колекцію представила дизайнер Лілія Пустовіт.

Джерело: http://ukr.segodnya.ua/lifestyle/showbiz/nikakogo-harrasmenta-na-nedele-mody-v-nyu-yorke-poyavyatsya-privatnye-kabinki-dlya-modeley-1112848.html

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці