4-річна дочка Кім Кардашьян зробила фото своєї мами топлес

Здається, сімейку Кардашьян не зупинити: вони раз у раз публікують свої відверті знімки в Intstagram, захоплюючи публіку пишними формами і стилем життя. Однак, на цей раз не обійшлося без скандалу. На сторінці Кім в соцмережі з’явився черговий напівголий знімок, але зробив його ніхто інший, як її 4-річна дочка Норт. “Фото зроблено Норт”, – підписала знімок Кім.

Це відразу обурило багатьох підписників зірки в Instagram. Мовляв, одна справа, коли вона ділиться відвертими фото зі всіма, на ньому не присутні діти і найближчим часом малюки ці знімки навряд чи побачать, але зовсім інше, коли такі фото роблять самі малюки.

“Вчиш свою дочку тому, що це нормально – роздягатися на камеру?”, “Будь мамою, Кім. Може варто звернутися в службу з захисту дітей в Лос-Анджелесі? Одна справа, коли ти робиш такі фото вдома і не розповсюджуєш їх в мережі, але коли ти виставляєш на загальний огляд свій голий знімок, зроблений твоєю дитиною – це огидно”, – пишуть коментатори.

Деякі фанати встали на захист Кім і сказали, що в цьому випадку немає нічого страшного, мовляв маленька напевно багато раз бачила свою маму голою будинку, і це нормально.

Це не перший випадок, коли шанувальники Кім обурюються надмірної відвертістю її фото. Вони відзначили, що мати трьох дітей повинна бути скромніше. До речі, недавно Кім вперше показала свою новонароджену дочку Чикаго.

Джерело: http://ukr.segodnya.ua/lifestyle/showbiz/4-letnyaya-doch-kim-kardashyan-sdelala-foto-svoey-mamy-toples-1112790.html

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці