Український прапор піднято в олімпійському Пхьончхані

7 лютого в олімпійському селищі Пхьончхану відбулась урочиста церемонія підняття державного прапора України.

Підняття синього-жовтого стягу супроводжувалася виконанням державного гімну на честь Національної олімпійської збірної України.

Дана церемонія є тратдиційною напередодні відкриття Олімпійських ігор та символізує готовність спортсменів до участі у головних стартах чотириріччя.

Разом з спорстменами та тренерами вітчизняної команди участь в урочистій церемонії взяли президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, шеф місії української делегації Анна Сорокіна, які залишили свої підписи на стіні перемир’я.

Слід відзначити, що почесну місію пронести прапор України на церемонії відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор довірили олімпійській чемпіонці з біатлону Олені Підгрушній.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов на своїй сторінці у Facebook побажав всій команді гідно представити нашу країну на зимових Олімпійських іграх-2018.

«Пам’ятате, що на вас покладена велика й патріотична місія – прославляти через спорт незалежну Українську державу, яка сьогодні воює за мир на своїйземлі, територіальну цілісність та соборність», – наголосив Ігор Жданов.

Нагадаємо, “біла Олімпіада” в Пхьонхані офіційно стартує 9 лютого о 13.00 за київським часом. Спостерігати за спортивним святом та змаганнями українські вболівальники матимуть змогу на каналі UA:Перший.

Фото: НОК України

Джерело: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/35691

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці