Пішов з життя Ігор Слюсарчук, чемпіон світу з фрі-файту

6 лютого раптово пішов з життя видатний український спортсмен, чемпіон світу та призер міжнародних змагань з фрі-файту Ігор Слюсарчук.

Ігор Слюсарчук розпочав своє сходження до звання кращого спортсмена Федерації в травні 2010 року, під час чемпіонату України серед дорослих у м. Долина, Івано-Франківської області. Тоді він став відкриттям Чемпіонату. 20-річний юнак вперше взяв участь в змаганнях найвищого рангу серед любителів, і лише в напівфіналі його зупинив на той час чинний віце-чемпіон Світу та чемпіон України з фрі-файту.

У 2011-му році в складі Збірної Тернопільської області Ігор стає віце-володарем Кубку України з фрі-файту, а в 2012-13 р.р. – володарем Кубку України – найпрестижнішої нагороди в командному заліку.

У 2012-2017 роках Ігор шість раз успішно захищає титул Чемпіона дивізіону Еліта і право володіти Поясом Чемпіона. І у 2018-му році готувався захищати його в сьомий раз.

У 2014 році Ігор стає бронзовим призером чемпіонату світу з фрі-файту в розділі ММА в Лас-Вегасі, США та вирішує припинити любительську кар’єру.

На професійній арені, відповідно до офіційної міжнародної бази даних, Ігор провів 32 поєдинки, в 22-х з яких переміг.

Міністерство молоді та спорту висловлює щире співчуття рідним, близьким, колегам Ігоря Слюсарчука.

Джерело: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/35680

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці