Юні українці відправилися на першу Всесвітню зимову Гімназіаду

З 5 по 10 лютого у французькому Греноблі проходитиме перша Всесвітня зимова Гімназіада. Змагатися за нагороди серед учасників з понад 30 країн світу будуть й юні українські спортсмени.

Сьогодні рейсом до Франції на ці престижні змагання відправилася біатлонна команда. Побажання вдалих стартів від імені Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова спортсменам-школярам передав директор департаменту олімпійського спорту Роман Вірастюк.

«Бажаю вам продемонструвати свої найкращі якості та вміння і в умовах високої конкуренції досягнути значних спортиних результатів. Сподіваюсь, що своїми перемогами ви примножите спортивну славу України на міжнародній арені, порадуєте своїх наставників і рідних», – йдеться у зверненні Міністра до учасників Всесвітньої зимової Гімназіади.

Успіхів юній зміні бажали й дорослі біатлоністи, які наразі готуються до головних стартів чотириріччя в олімпійському Пхьончхані. Тож передали свої побажання разом з «синьо-жовтим» прапором та підписами на ньому від усієї олімпійської біатлонної збірної.

Джерело: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/35660

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці