Олександр Ярема взяв участь у роботі Генеральної Асамблеї Національної молодіжної ради України

3-4 лютого відбулась Генеральна Асамблея ГС “Національна молодіжна рада України”.

Із вітальним словом до учасників заходу звернувся заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

“Ця подія свідчить, що організація живе, розвивається, до неї долучаються нові молодіжні організації”, – зауважив Олександр Ярема.

Заступник Міністра акцентував на партнерстві та співпраці між державою та громадянським суспільством, активній ролі молодих людей у процесах прийняття рішень.

Поінформував посадовець і про розвиток неформальної освіти, входження до загальноєвропейської спільноти.

Олександр Ярема відзначив важливість національного конкурсу “Молодіжна столиця України”, ініціаторами якого є Міністерство молоді та спорту, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України. Конкурс проводиться вперше, 56 населенних пунктів подали заявку на участь у конкурсі, серед яких вже зовсім скоро буде обрано переможця.

Учасників заходу також привітали президент ЄВРОДЕСК Рейнхард Швальбах, член Ради Європейського Молодіжного Форуму Вілле Маямаа, директор Київського молодіжного центру Анна Куценко.

Почесні гості стали активними учасниками панельних дискусій, зокрема, на тему: “Молодь та міжнародні можливості”.

Протягом двох днів роботи Генеральної Асамблеї проходила презентація організацій, ярмарок проектів, робота в групах тощо.

Нагадаємо, Національна молодіжна рада України – є платформою для понад 70 молодіжних організацій.

Громадська спілка була створена 7 лютого 2015 року задля посилення та розвитку молодіжного руху в Україні, захисту прав молоді. НМРУ є членом Європейського молодіжного форуму, що дає можливість представляти позицію української молоді на міжнародному рівні та впливати на формування міжнародної молодіжної політики.

Джерело: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/35659

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці