Кириленко запропонував ввести додатковий військовий збір для гастролюючих у РФ артистів

За словами віце-прем'єр-міністра, заборонити артистам виступати в країні-агресорі не можна, але можна зобов'язати їх сплачувати Україні додатковий військовий збір.

Кириленко: Такі артисти повинні інформувати про свої поїздки і сплачувати додатковий військовий збір

&#169 Прес-служба Кабміну України

Українські артисти, які гастролюють в Росії, повинні інформувати про свої поїздки і оплачувати додатковий військовий збір, написав віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко на своїй сторінці в Twitter.

За його словами, заборонити артистам виступати в країні-агресорі не можна, однак у випадку поїздок туди вони повинні повідомляти про це, після чого будуть потрапляти у спеціальний реєстр і платити додатковий військовий збір в Україні.

“Щодо “наших” гастролерів у РФ. Справді, питання здебільшого етичне, заборонити не можна. Але їдеш у РФ на гастролі: 1) повідомляєш, 2) потрапляєш у спецреєстр, 3) на ТБ під час виступу чи кліпу напис “Цей артист гастролює в країні-агресорі”, 4) в Україні сплачуєш додатковий військовий збір”, – запропонував Кириленко.

Щодо”наших”гастролерів у РФ. Справді,питання здебільшого етичне,заборонити не можна.Альо, їдеш у РФ на гастролі,1)повідомляєш,2)потрапляєш у спецреєстр,3)на ТБ під час виступу чи кліпу напис:”цей артист гастролює в країні-агресорі”,4)в Україні сплачуєш додатковий військовий збір

— В’ячеслав Кириленко (@KyrylenkoVyach) 11 січня 2018 р.

Читайте також: Набув чинності закон про гастролі російських артистів в Україні з дозволу СБУ

Раніше повідомлялося, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення запропонувала ввести покарання для гастролюючих у РФ артистів – штрафні санкції або кримінальну відповідальність.

Джерело: http://dt.ua/UKRAINE/kirilenko-zaproponuvav-vvesti-dodatkoviy-viyskoviy-zbir-dlya-gastrolyuyuchih-u-rf-artistiv-265888_.html

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці