Мінюст звільнив львівського чиновника, який вимагав співати Лента за лентою

Жукровського звільнили не за пісню вояків УПА, а за те що він видавав накази, які порушують вимоги Конституції України та низки законів.

Київське міністерство звільнило львівського юриста

&#169 zbruc.eu

Міністерство юстиції України звільнило із займаної посади начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослава Жукровського.

Як повідомляє прес-служба Мінюсту, у ході службового розслідування дисциплінарна комісія розглянула накази, підписані Жукровським, в яких виявлено ознаки порушення чинного законодавства.

Зокрема, одним з них встановлювався обов’язок для співробітників під час проведення камеральних перевірок та розгляду скарг погоджувати користування реєстрами особисто з керівником львівської юстиції. Іншим – встановлено пряме підпорядкування окремих державних службовців Управління державної реєстрації безпосередньо начальнику територіального управління.

Дисциплінарна комісія наголосила: при виданні відповідних наказів начальником ГТУЮ у Львівській області порушено вимоги Конституції України та низки законів. “Прийняті рішення перебувають за межами повноважень очільника обласної юстиції і можуть бути кваліфіковані як перевищення службових повноважень”, – йдеться в повідомленні Мінюсту.

Читайте також: Мінюст запустив Єдиний реєстр боржників

У вересні 2017 року Мінюст почав службове розслідування щодо Ярослава Жукровського. За даними ЗМІ, він запитував на співбесідах дату народження Степана Бандери та слова пісні “Лента за лентою”.

Джерело: http://dt.ua/UKRAINE/minyust-zvilniv-lvivskogo-chinovnika-yakiy-vimagav-spivati-lenta-za-lentoyu-265129_.html

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці