В ОРДЛО відмовилися повертатися 26 осіб – ГПУ

За сімейними обставинами на підконтрольну Києву територію не повернулася одна українка.

Україна зуміла звільнити з полону окупантів 73 людини

&#169 Ірина Геращенко/Facebook

Генеральна прокуратура України повідомила, що одна громадянка України відмовилася повертатися на підконтрольну територію, 26 осіб – в окуповані райони Донецької і Луганської областей.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган з посиланням на заступника глави ГПУ Анжелу Стрижевську.

“З тих, кого ми забрали з непідконтрольною території, одна жінка відмовилася повертатися, сказала, що у неї проукраїнська позиція, але сім’я в Донецьку, тому залишається. 26 осіб відмовилися їхати в “ДНР/ЛНР”, – повідомила Стрижевська.

За її словами, українська сторона готова до продовження роботи для звільнення всіх українців, які незаконно утримуються на окупованих територіях України і в РФ.

Дивіться також фото: З полону звільнили 73 українця в обмін на 233 бойовика

Як повідомлялося, колишній мер Торецка Донецької області Володимир Слєпцов, якого повинні були передати “ДНР” в рамках обміну, передумав повертатися і сховався в автобусі журналістів.

Так, поблизу окупованій Горлівки, де проходив процес обміну, Слєпцов сховався в автобусі журналістів і після завершення обміну поїхав назад разом з ними.

Екс-чиновник продовжить відбувати покарання на підконтрольній території України.

Джерело: http://dt.ua/UKRAINE/v-ordlo-vidmovilisya-povertatisya-26-osib-gpu-264673_.html

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці