Ігор Жданов: Понад 3900 високих нагород вибороли українські спортсмени на міжнародних змаганнях у 2017 році

Під час урочистої церемонії «Спортивне сузір’я», що відбулась 21 грудня на НСК «Олімпійський», Міністр Ігор Жданов підбив підсумки спортивного року.

«Понад 3900 високих міжнародних нагород вибороли наші спортсмени з олімпійських, неолімпійських, паралімпійських та дефлімпійських видів спорту. З них у цьому році здобуто 1349 золотих медалей», – зазначив він, вітаючи учасників церемонії – найкращих тренерів України, призерів Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських та Всесвітніх ігор, чемпіонатів світу та Європи, рекордсменів змагань, ветеранів спорту.

2017-й запам’ятається, не лише рекордною кількістю перемог, але й новими історичними досягненнями та подіями, які відбувалися з приставкою «вперше», наголосив Ігор Жданов.

На Всесвітніх іграх-2017 збірна України вперше увійшла до 5-тірки найсильніших команд планети. Сенсаційним став виступ українців на Дефлімпійських іграх-2017, де наша збірна завоювала друге командне місце у світі.

Вперше за роки Незалежності Україна приймала чемпіонат Європи зі стрибків у воду, який відбувся в Києві та завершився блискучою перемогою нашої збірної. Вперше на українській землі пройшов чемпіонат Європи з боксу, який приймав Харків. Ці змагання також стали переможними для національної збірної України.

Вперше на Львівщині під егідою Міжнародного паралімпійського комітету відбувся етап Кубка світу з лижних гонок та біатлону. На високому рівні у Чернівцях проведено Чемпіонат світу з мотокросу на мотоциклах з колясками.

«Ми багато працювали для підвищення престижності тренерської праці. Удвічі збільшено розмір стипендій Уряду для особистих тренерів, які готують спортсменів до Олімпійських та Паралімпійських ігор. У 3-5 разів збільшено зарплати головних і старших тренерів», – нагадав Міністр. Рівень оплати праці тренерів національних збірних виріс до 35-50 тис. грн. на місяць. На два тарифні розряди збільшено оплату праці 15000 тренерів ДЮСШ.

Також у цьому році дано старт масштабному відродженню спортивної інфраструктури. Міністерством створено два нових Державних центри олімпійської підготовки з легкої атлетики.

Джерело: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/35030

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці