Бойовики не відкрили КПВВ Золоте на час ремонту мосту біля КПВВ Станиця Луганська

Терористи проігнорували ініціативу української сторони.

Українська сторона відкрила пункт пропуску "Золоте"

&#169 Дарка Олифер / Facebook

Бойовики не відкрили контрольний пункт в’їзду-виїзду “Золоте” в Луганській області, він працює тільки з української сторони, повідомили в прес-службі Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

“Ремонтні роботи на мостовому переході біля КПВВ “Станиця Луганська” почалися за планом. Дерев’яну конструкцію ремонтують фахівці Міжнародного Комітету Червоного Хреста, ситуацію безпеки з обох сторін моніторить СММ ОБСЄ”, – сказано в повідомленні.

Наголошується, що українською стороною було відкрито пункт пропуску “Золоте”, незважаючи на нічний обстріл. Передбачалося, що таким чином забезпечать громадянам вільне переміщення по території області на період припинення роботи контрольного пункту “Станиця Луганська”.

Наголошується, що терористи проігнорували ініціативу української сторони.

Читайте також: Бойовики обстріляли КПВВ “Майорськ” з цивільними і рятувальниками – Жебрівський

Нагадаємо, що пропуск людей через КПВВ “Станиця Луганська” 9 і 10 грудня тимчасово призупинено у зв’язку з ремонтом мосту, що веде на окуповану частину області.

Джерело: http://dt.ua/UKRAINE/boyoviki-ne-vidkrili-kpvv-zolote-na-chas-remontu-mostu-bilya-kpvv-stanicya-luganska-262901_.html

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці