Саакашвілі розпочав безстрокове голодування – адвокат

При цьому політик відкинув будь-яке примусове харчування.

Саакашвілі перебуває в слідчому ізоляторі СБУ

&#169 Василь Артюшенко, DT.UA

Лідер партії “Рух нових сил” Міхеїл Саакашвілі оголосив у слідчому ізоляторі тимчасового утримання СБУ про початок голодування.

“Він заявив про початок безстрокового голодування. Він також сказав, що відмовляється від будь-якого примусового харчування. У разі якщо до нього буде застосовано запобіжний захід у вигляді арешту на 60 діб, він продовжить голодування”, – повідомив адвокат екс-губернатора Одеської області Руслан Чорнолуцкий.

Читайте також: У поліції повідомили подробиці затримання Саакашвілі

Як повідомлялося, увечері 8 грудня співробітники поліції затримали лідера “Руха нових сил”, екс-президента Грузії і колишнього голову Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі та передали його до СБУ.

Перша спроба затримання Міхеїла Саакашвілі була здійснена 5 грудня, але прихильникам політика, який заблокували автобус з правоохоронцями, вдалося його звільнити.

Нагадаємо, що прокуратура оголосила Саакашвілі в розшук і закликала його добровільно прийти до слідчого. Саакашвілі підозрюється у злочинах, передбаченому ч. 1 ст. 15, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 256 Кримінального кодексу України. Інкриміновані Саакашвілі статті передбачають замах на злочин, скоєний групою осіб за попередньою змовою або злочинною організацією; сприяння учасникам злочинних організацій та приховування їх злочинної діяльності.

Детальніше про скандал із затриманням Саакашвілі та його конфлікт із президентом Петром Порошенком читайте у статті Сергія Рахманіна “Двоє на дірявому даху” у тижневику “Дзеркало тижня. Україна”.

Джерело: http://dt.ua/UKRAINE/saakashvili-rozpochav-bezstrokove-goloduvannya-advokat-262877_.html

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці