Норвегія і США передали українським прикордонникам тактичне обладнання на 13 млн гривень

В американському дипвідомстві увагу до матеріального постачання ДПСУ пояснили важливістю роботи українських прикордонників для забезпечення безпеки в Чорному морі.

Українські прикордонники отримали нове обладнання

&#169 Фото: Держприкордонслужба України

Державна прикордонна служба України отримала від Офісу програми з експортного контролю та безпеки кордонів Посольства США в Україні партію тактичного обладнання.

Під час офіційної церемонії голова ДПСУ Петро Цигикал повідомив про те, що загальна вартість отриманого обладнання становить близько 13 мільйонів гривень. Участь у його закупівлі також брала Норвгеия.

Так, українські прикордонники отримали:

– контейнер з кліматичним контролем;

– кілька десятків повних комплектів для підводного плавання;

– навігатори;

– системи підйому з води, у тому числі аварійного;

– легкі бронежилети з компенсаторами плавучості;

– системи магнітної фіксації під водою.

А також інше обладнання. Воно, за словами Цигикала, дозволить Держприкордонслужбі збільшити ефективність контролю і безпеку на кордоні.

“Україна відіграє велику роль у наведенні порядку в питаннях контролю і забезпечення безпеки в Чорному морі”, – пояснив заступник голови дипломатичної місії США в Україні Джордж Кент.

Читайте також: Троє громадян РФ попросили притулку в Україні через переслідування на батьківщині – ДПСУ

Нагадаємо, в квітні цього року США передали Україні засоби військового радіозв’язку різних типів виробництва компанії HARRIS вартістю понад 21 млн доларів. Техніку отримали представники Західного, Північного, Південного, Східного та Азово-Чорноморського регіональних управлінь Державної прикордонної служби України та представники Головного центру зв’язку, автоматизації і захисту інформації.

Джерело: http://dt.ua/UKRAINE/norvegiya-i-ssha-peredali-ukrayinskim-prikordonnikam-taktichne-obladnannya-na-13-mln-griven-262371_.html

Copyright © 2017 Вінницький обласний молодіжний центр праці